Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Bochnianki zwyciężyły w Basket CUP Tarnów 2016!

2016-11-14

Podopieczne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdecydowanie wygrały wszystkie mecze Turnieju Koszykówki Dziewcząt rocznika 2004 i młodszych z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości Basket CUP Tarnów 2016!

800_1595_1


Był to jednodniowy turniej o skróconym czasie rozgrywania meczy (4x7 minut bez zatrzymywania czasu), w którym wystąpiły zespoły: gospodarz MKS PM Tarnów, UKS Lotnik Wierzawice, SPZ WJM Załęże Rzeszów oraz MOSiR Bochnia.

800_1586 800_1590


Wyniki meczy:
MOSiR Bochnia & UKS Lotnik Wierzawice 39:18
MOSiR Bochnia & SPZ WJM Rzeszów 56:16
MOSiR Bochnia & MKS PM Tarnów 58:28

 - Kolejny bardzo dobry turniej koszykarek MOSiR Bochnia rocznika 2004 i młodszych - cieszy się ich trener, a zarazem kierownik sekcji  Witold Jodłowski. - Mocno skrócony czas gry nie pozwalał na rozwinięcie w pełni swoich możliwości przez nasze zawodniczki. Z drugiej strony czas nie tolerował błędów, ponieważ nie było ich kiedy naprawić. Na szczęście nasze dziewczyny zaprezentowały się bardzo dobrze pod każdym względem - dodaje z zadowoleniem.

Bochnianki bez zarzutu wytrzymały turniej pod względem przygotowania fizycznego, znakomicie radziły sobie w obronie i ataku, przewyższały swoje rywalki umiejętnościami technicznymi i organizacją gry. Indywidualne błędy poszczególnych zawodniczek zostały naprawione przez pomoc koleżanek z zespołu.

Kopia_800_1600 800_010


Skład i zdobyte punkty przez zawodniczki MOSiR w turnieju: Katarzyna Mroczek 34 p., Wiktoria Zając 30 p., Nikola Gałek 23 p., Gabriela Koczwara 18 p., Gabriela Kubala 16 p., Magdalena Cabała 15 p., Justyna Kural 12 p, Alicja Gajek 6 p., Emanuela Despet 2 p., Nikola Więcek 2.
Grały nie zdobywając punktów: Wiktoria Francuz i Patrycja Sarlińska, które dopiero rozpoczęły treningi z zespołem.

800_1601

MVP Turnieju została wybrana nasza zawodniczka Katarzyna Mroczek.
_________________________________________________________________________________________
Na marginesie dodajemy, że 13.11.2016 r. nie odbył się mecz ligowy młodziczek Cracovia Kraków & MOSiR Bochnia z powodu niedopełnienia wymogów organizacyjnych spotkania przez organizatora.


Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.