Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Bocheńska Liga Szachowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

2016-11-24

W piątek 18 listopada 2016r, w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni odbyła się II kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej  Ligi Szachowej sezonu 2016/2017.

szachy

W tej kolejce rozgrywek wzięła udział rekordowa (jak do tej pory) liczba młodych szachistów. Nad szachownicami swoje głowy pochyliło aż 69 !!! uczestników, którzy rozegrali 7-rundową kolejkę.

Młodzi szachiści podczas każdej kolejki rozgrywek zdobywają punkty, które wraz z zakończeniem sezonu wyłonią zwycięzców w kategorii generalnej, w kategoriach drużynowych : szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne oraz kategoriach indywidualnych: szkoła podstawowa klasy I - III, szkoła podstawowa klasy IV - VI, szkoły gimnazjalne, dlatego każda kolejka jest ważna a każdy punkt często "na wagę złota"

 .

Najlepszymi graczami II kolejki tego sezonu rozgrywek okazali się:

  • Mytnik Adam - Gimnazjum Nr 1
  • Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1
  • Kalinowski Jan
.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki I kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - II runda 2016-11-18/2016-11-18  Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 52

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
6.5 26.00 36.50 6
26.5
2 57

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1 6.5 23.00 33.50 6
26.5
3 37

Kalinowski, Jan
POL 0 1000
6.0 18.50 25.00 6
23.0
4 8

Pilch, Paweł
POL 0 1000
5.5 23.00 33.00 5 24.0
5 32

Karasiński, Dawid
POL 0 1000
5.5 21.50 30.00 5
25.0
6 26

Sionko, Paweł
POL 0 1000
5.5 21.50 29.00 5
24.0
7 14

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000
5.0 24.50 34.00 5 22.0
8 25

Rzepecki, Filip
POL 0 1000
5.0 21.00 29.50 5
21.0
9 27

Tokarz, Kacper
POL 0 1000
5.0 21.00 29.00 5
20.0
10
16

Goc, Daniel
POL 0 1000
5.0 20.00 29.50 5
21.0
11 31

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000
5.0 20.00 29.00 5
22.0
12 55

Serafin, Jakub
POL 0 1000
5.0 20.00 28.00 5
21.0
13 18

Zięba, Bartosz
POL 0 1000
5.0 17.00 25.50 5
17.0
14 49

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000
5.0 16.50 23.00 5
17.0
15 11

Kaczmarczyk, Norbert
POL 0 1000
4.5 23.50 31.50 4
22.0
16 46

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000
4.5 19.00 26.00 4
19.5
17 68

Marczyk, Alicja
POL 0 1000
4.5 16.50 24.00 4
18.0
18 15

Kieroński, Adrian
POL 0 1000
4.0 22.50 30.50 4
19.0
19 17

Rogusz, Michał
POL 0 1000
4.0 21.50 30,50 4
19.0
20
23

Mazurkiewicz, Szymon
POL 0 1000
4.0 20.50 29.50 4
17.0
21 60

Pechciński, Wojciech
POL 0 1000
4.0 20.50 26.50 4
17.0
22 4

Jawień, Bartłomiej
POL 0 1000
4.0 19.50 27.00 4
17.0
23 67

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000
4.0 19.50 26.50 3
18.0
24 54

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000
4.0 19.00 25.00 4
16.0
25 20

Wolnik, Iwo
POL 0 1000
4.0 18.50 27.50 4
16.0
26 69

Gajewski, Witold
POL 0 1000
4.0 18.00 25.50 3
16.0
27 41

Mrożek, Sebastian
POL 0 1000
4.0 17.50 25.50 4
17.0
28 28

Bobowski, Oskar
POL 0 1000
4.0 17.00 24.50 4
18.0
29 29

Szewczyk, Marcel
POL 0 1000
4.0 16.00 25.00 4
16.0
30
48

Knap, Szymon
POL 0 1000
4.0 16.00 24.00 4
13.0
31 10

Pietras, Jan
POL 0 1000
4.0 16.50 22.50 4
13.0
32 36

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000
4.0 16.00 24.00 4
15.0
33 12

Wiercioch, Karol
POL 0 1000
3.5 20.00 27.00 2
14.0
34 53

Tobiasz, Piotr
POL 0 1000
3.5 17.00 23.50 3
14.0
35 38

Reguła, Dominika
POL 0 1000
3.5 16.00 23.50 3
12.5
36 42

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000
3.5 15.50 21.50 3
9.5
37 30

Firlet, Ignacy
POL 0 1000
3.5 15.50 18.00 3
10.5
38 40

Babicz, Stanisław
POL 0 1000
3.0 20.00 28.00 3
14.0
39 44

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000
3.0 19.00 26.50 3
15.0
40
50

Nakielny, Kacper
POL 0 1000
3.0 17.50 23.50 3
11.0
41
6

Liszka, Sebastian
POL
0
1000

3.0
16.50
25.00
3
15.0
42
7

Warchoł, Maciej
POL
0
1000

3.0
16.50
25.00
3
13.0

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
43
45

Serafin, Karolina
POL 0 1000
3.0 16.50 22.50 2
9.0
44
13

Cefal, Jacek
POL 0 1000
3.0 15.00 21.50 3
12.0
45
34

Olesiński, Michał
POL 0 1000
3.0 15.00 21.50 3
11.0
45 64

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000
3.0 15.00 21.50 3
11.0
46
1

Michałowski, Tomasz
POL 0 1000
3.0 14.50 21.00 2
12.5
47
2

Chowaniec, Adrian
POL 0 1000
3.0 14.50 19.50 3
9.0
48
62

Stawicki, Rafał
POL 0 1000
2.5 17.00 24.50 1
11.0
49
35

Kmiecik, Łukasz
POL 0 1000
2.5 17.00 23.50 1
11.0
50
63

Ciuła, Filip
POL 0 1000
2.5 17.00 21.50 2
9.5
51
66

Nowak, Michał
POL 0 1000
2.5 16.50 24.00 1
9.5
52
5

Gadzina, Maciej
POL 0 1000
2.5 16.50 23.50 2
11.5
53
51

Bohosiewicz, Sergiusz
POL 0 1000
2.5 16.50 22.50 2
9.5
54
47

Jaszczyński, Witold
POL 0 1000
2.5 15.50 21.00 2
11.0
55
61

Cepak, Filip
POL 0 1000
2.5 15.00 21.50 2
8.0
56
58

Kolarz, Karolina
POL 0 1000
2.5 15.00 19.50 2
10.5
57
43

Mucha, Adrianna
POL 0 1000
2.5 14.50 20.50 2
10.5
58
65

Łącki, Paweł
POL 0 1000
2.5 14.50 20.50 2
7.5
59
21

Brust, Maciej
POL 0 1000
2.5 11.50 17.00 2
6.5
60
56

Kasperski, Antoni
POL 0 1000
2.0 16.50 23,00 2
9.0
61
33

Pinderska, Amelia
POL 0 1000
2.0 15.00 21.00 2
9.0
62
9

Zajt, Wiktoria
POL 0 1000
2.0 13.50 20.50 0
5.5
63
59

Jarosz, Kacper
POL 0 1000
2.0 11.50 17.00 1
6.0
64
19

Zwierniak, Maksymilian
POL 0 1000
1.5 14.50 21.50 1
18.0
65
22

Możdżeń, Michał
POL 0 1000
1.5 13.50 18.50 0
3.0
66
22

Łagosz, Oliwia
POL 0 1000
1.5 12.50 16.50 0
4.0
67
24

Jankowski, Michał
POL 0 1000
1.0 14.50 20.50 0
3.0
68
3

Pilch, Aleksandra
POL 0 1000
1.0 12.00 19.00 1
6.0


























ChessArbiter Pro(v.2.21) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

.

Organizatorem całego cyklu rozgrywek  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są:

  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni 
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.