Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Młodzicy podtrzymują dobrą passę/ piłka nożna

2017-10-17
Pierwszy zespół młodzików w poniedziałkowe popołudnie udał się na zaległy mecz I ligi tarnowskiej do Woli Rzędzińskiej. 

Na dobrze przygotowanym boisku, od początku meczu  przewagę zdobyli nasi chłopcy, stwarzając sobie kilka dobrych okazji do otwarcia wyniku, jednak ciągle brakowało skuteczności pod bramką gospodarzy i dopiero w 20 minucie spotkania pierwszą bramkę dla MOSiR-u zdobył Sebastian Liszka . Kiedy wydawało się, że dalsze bramki dla naszej drużyny są kwestią czasu, strata piłki pod bramką przeciwnika i błyskawiczne wyjście z kontratakiem zawodników Wolanii, dała tuż przed przerwą gospodarzom wyrównanie. Po przerwie nasza drużyna zagrała zdecydowanie skutecznej i przede wszystkim zaczęła realizować przedmeczowe założenia taktyczne, co w niedługim czasie doprowadziło do dobrych sytuacji i kolejnych bramek. Bramkę dającą prowadzenie zdobywa Filip Styrna strzałem z około 9 m, na 3-1 podwyższa Mikołaj Kita uderzeniem z prawego skrzydła. Kolejnego gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa Maksymilian Rachfał, a tuż przed końcem meczu Paweł Palej strzałem z lewej nogi ustala wynik. Drużyna młodzików od 5 meczy jest niepokonana i awansuje na 4 miejsce w tabeli.
Wolania Wola Rzędzińska - MOSiR Bochnia 1-5 (1-1)
Zespół MOSiR Bochnia reprezentują: Krystian Słonina , Piotr Broszkiewicz - Mateusz Płaza , Jakub Mazanek, Marcin Stopa, Karol Cieśla- Maksymilian Rachfał, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita, Paweł Palej , Wójcik Antoni- Filip Styrna.
Trener : Mirosław Sobieszczyk

Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.