Popraw wyszczególnione pola...
AAA

II runda Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci - wyniki.

2017-10-31

W poniedziałek 30.10.2017 w Sali Judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bochni, odbyła się II runda Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci.

Zawody zgromadziły 84 zawodników, trenujących w bocheńskiej sekcji judo oraz w klasach usportowionych, działających przy PSP nr 2 w Bochni. W zawodach uczestniczyli, również zawodnicy z Krakowa, trenujący w klubie Radwansport pod okiem trenera Sebastiana Serwińskiego. Walki zgromadziły bardzo dużą liczbę kibiców, którzy  bardzo żywiołowo, dopingowali swoich podopiecznych.

Tradycyjnie zawodnicy zostali podzieleni na grupy tak, aby każdy stoczył przynajmniej dwie walki. Po zakończonych pojedynkach, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.



Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich uczestników:

  1. Martyna Juszczyk

  2. Filip Rudek



  1. Filip Krawczyk

  2. Jakub Capik



  1. Tomasz Dziuba

  2. Norbert Alfawicki



  1. Jakub Dyga

  2. Wiktor Karecki



  1. Jakub Struzik

  2. Samuel Stawiarz

  3. Igor Karecki



  1. Ksawery Trojan

  2. Wiktoria Myszka

  3. Liwia Trojan



  1. Maciej Tuleja

  2. Marek Rębilas

  3. Jakub Pasionek

  1. Tomasz Grzesik

  1. Borys Budyś



  1. Barbara Fischer

  2. Katarzyna Alfawicka

  3. Małgorzata Borowiec

  4. Inga Gut



  1. Filip Krężołek

  2. Krzysztof Tomasik

  3. Jakub Różański



  1. Dawid Machaj

  2. Antoni Jesionka

  3. Jakub Kumor

  4. Konrad Krzywda

  5. Bartłomiej Gibała



  1. Tomasz Capik

  2. Grzegorz Krawczyk

  3. Stanisław Łazarz



  1. Antoni Miś

  2. Wojciech Kluz

  3. Iwo Szeliga

  4. Szymon Wójcik

  5. Szymon Dyga



  1. Jakub Żabczyński

  2. Błażej Zych

  3. Wiktor Żuchowski

  4. Nikodem Nowak



  1. Marcel Wojcieszek

  2. Mariusz Maj

  3. Maksymilian Seweryn

  4. Tymon Kubas



  1. Filip Srebro

  2. Jakub Dębosz

  3. Filip Wójcik



  1. Mateusz Karasiński

  2. Szymon Kłuś

  3. Fryderyk Sowa

  4. Antoni Michałowski



  1. Arwena Sobaś

  2. Milena Liszka

  3. Aleksandra Brzegowa



  1. Maksymilian Łyszczarz

  2. Franciszek Całka



  1. Oliwia Ulas

  2. Lena Sałuba

  3. Jagoda Ulas



  1. Piotr Tobiasz

  2. Mateusz Kruk

  3. Dawid Sobaś



  1. Zuzanna Kupisz

  1. Dominika Miś

  2. Martyna Multan

  3. Ewa Mikulska

  4. Hanna Gruca



  1. Antoni Juszczyk

  2. Jakub Budzyn



  1. Szymon Mierzwiński

  2. Michał Budzyn

  3. Hubert Płachczyński



  1. Wiktor Wojcieszek

  2. Michał Malec

  3. Samuel Drabiak

  4. Dominik Jereczek

  5. Mikołaj Gwóźdż



  1. Filip Alfawicki

  2. Bartosz Król

  3. Michał Ćwik

  4. Szymon Mazurkiewicz

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.