Wczytywanie...

Chłopcy i dziewczęta z awansami w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci.

W gościnnych murach Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni, 13 lutego 2020r., odbyły się Miejskie Zawody w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców,  rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci. 

Do udziału w zawodach swoich uczniów zgłosiły cztery bocheńskie Szkoły Podstawowe:

 

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA (10 zawodniczek)

  • SP Nr 1 Bochnia
  • SP Nr 4 Bochnia
  • SP Nr 5 Bochnia
  • SP Nr 7 Bochnia

 

CHŁOPCY (18 zawodników)

  • SP Nr 5 Bochnia
  • SP Nr 1 Bochnia
  • SP Nr 7 Bochnia
  • SP Nr 4 Bochnia

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA

DZIEWCZĘTA (4 drużyny)

  • SP Nr 1 Bochnia
  • SP Nr 4 Bochnia (2 drużyny)
  • SP Nr 7 Bochnia

 

CHŁOPCY (8 drużyn)

  • SP Nr 1 Bochnia (2 drużyny)
  • SP Nr 5 Bochnia (2 drużyny)
  • SP Nr 7 Bochnia (2 drużyny)
  • SP Nr 4 Bochnia (2 drużyny)

 

Chłopcy i dziewczęta walczyli o miano najlepszego gracza ale również o awans do Zawodów Powiatowych, które odbędą się w marcu w Szkole Podstawowej w Leszczynie.

 

 

Na awans w kategorii indywidualnej mogło liczyć 6 najlepszych zawodników/czek a w kategorii drużynowej 2 najlepsze zespoły w obu kategoriach.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

 

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA

  1. Jonak Wiktoria – SP Nr 7 Bochnia
  2. Zagata Julia – SP Nr 4 Bochnia
  3. Rybka Wiktoria – SP Nr 1 Bochnia
  4. Strojek Anna – SP Nr 4 Bochnia
  5. Korta Paulina – SP Nr 1 Bochnia
  6. Smęda Wiktoria – SP Nr 5 Bochnia

 

CHŁOPCY

  1. Kasperski Antoni – SP Nr 1 Bochnia
  2. Szymczyk Maksymilian – SP Nr 1 Bochnia
  3. Warchoł Maciej – SP Nr 1 Bochnia
  4. Hnatów Rafał – SP Nr 1 Bochnia
  5. Babicz Stanisław – SP Nr 5 Bochnia
  6. Bratek Wiktor – SP Nr 7 Bochnia

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA

DZIEWCZĘTA

  1. SP Nr 4 Bochnia (zespół I) – awans
  2. SP Nr 4 Bochnia (zespół II)
  3. SP Nr 1 Bochnia – awans
  4. SP Nr 7 Bochnia

 

CHŁOPCY

  1. SP Nr 1 Bochnia (zespół I) – awans
  2. SP Nr 1 Bochnia (zespół II)
  3. PSP Nr 4 Bochnia (zespół I) – awans

 

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz