Wczytywanie...

Chłopcy rywalizowali w Tenisie Stołowym – IMS.

W środę 13 listopada 2019r., w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni odbyły się Zawody Powiatowe w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów swoich uczniów zgłosiły się drużyny szkół (zwycięzców eliminacji miejskich oraz gminnych):

KATEGORIA INDYWIDUALNA (30 zawodników)

  • Szkoła Podstawowa w Grobli
  • Szkoła Podstawowa w Tarnawie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murowanej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkcie Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Dziewinie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rajbrocie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcianie
  • Szkoła Podstawowa w Zbydniowie
  • Szkoła Podstawowa w Łapanowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni
  • Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzezawie
  • Szkoła Podstawowa w Starym Wiśniczu
  • Szkoła Podstawowa w Proszówkach
  • Zespół Szkół Gminnych w Łapczycy

 

 

KATEGORIA  DRUŻYNOWA (12 drużyn)

  • Szkoła Podstawowa w Trzcianie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkcie Dolnej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy Murowanej
  • Szkoła Podstawowa w Łapanowie
  • Zespół Szkół Gminnych w Łapczycy
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni
  • Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzezawie
  • Szkoła Podstawowa w Zbydniowie
  • Szkoła Podstawowa w Starym Wiśniczu (2 zespoły)

 

Chłopcy walczyli o awans do kolejnego etapu rozgrywek – Zawodów Rejonowych (½ wojewódzkich) – na który mogło liczyć 6 najlepszych zawodników w kategorii indywidualnej i  dwie drużyny w kategorii drużynowej.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

 

 Po emocjonujących rozgrywkach awanse wywalczyli:

W KATEGORII INDYWIDUALNEJ

  1. Krotos Wojciech (SP Stary Wiśnicz)
  2. Mazur Jakub (PSP Jodłówka)
  3. Burkowicz Szymon (PSP Łąkta Dolna)
  4. Klimek Michał (SP Stary Wiśnicz)
  5. Mączka Krystian (SP Nr 1 Bochnia)
  6. Kaczmarczyk Adrian (SP Stary Wiśnicz)

 

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA

  1. SP Stary Wiśnicz – awans
  2. SP Nr 1 Bochnia – awans
  3. PSP Jodłówka

 

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – VI w kategorii indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy a zawodnicy z miejsc I – III dodatkowo okolicznościowe medale. W kategorii drużynowej zespoły z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe puchary. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

 

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz