Wczytywanie...

Podsumowanie XI edycji Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej

Klasyfikacja końcowa XI edycji:

Klasy V:Klasy IV:
1. SP Gawłów1. SP Gawłów
2. SP 2 Bochnia2. SP 2 Bochnia
3. SP 5 Bochnia3. SP 4 Bochnia
4. SP Nowy Wiśnicz4. SP 5 Bochnia
5. SP 4 Bochnia5. Minihandball
6. SP 7 Bochnia6. SP 5 II Bochnia
7. SP Łapczyca7. SP Łapczyca
8. SP Proszówki8. SP Szarów
9. SP Szarów 
10. MOSiR

Tabele rankingowe po 6 kolejkach:

Klasy V:

MiejsceDrużynapunktymeczeBramki +Bramki –bilans
1SP Gawłów47191025151
2SP 2 Bochnia4720793544
3SP 5 Bochnia42201046935
4Nowy Wiśnicz3622614912
5MOSiR Bochnia3117837310
6SP 4 Bochnia24176265-3
7SP 7 Bochnia22195063-13
8SP Proszówki21165579-24
9SP Łapczyca61817141-124
10SP Szarów015665412

*drużyna SP Szarów występuje w rozgrywkach poza konkurencją, gdyż z powodu zbyt małej liczby zawodników z klas V, występują również zawodniczki z rocznika 2006

Klasy IV:

MiejsceDrużynapunktymeczeBramki +Bramki –bilans
1SP 2 Bochnia4518933756
2SP Gawłów4214106997
3SP 5 Bochnia2714742945
4SP 4 Bochnia2115593821
5Minihandball MOSiR2115965244
6SP 5 II Bochnia12142478-54
7SP Szarów51619113-94
8SP Łapczyca11410125-115

Przebieg turnieju finałowego:

18:40 – mecz klas IV: SP Łapczyca – SP 5 II Bochnia  4:2
19:00 – mecz o klas V: SP Łapczyca – SP 4 Bochnia 1:9
19:15 – mecz o III miejsce klas IV: SP 5 Bochnia – SP 4 Bochnia 2:3
19:30 – mecz o III miejsce klas V: SP 5 Bochnia – SP Nowy Wiśnicz 5:5 k. 2:0
19:45 – finał klas IV: SP Gawłów – SP 2 Bochnia 6:0
20:00 – rozgrzewka przedmeczowa MOSiR Bochnia – SPR Grunwald Ruda Śląska
20:30 – I połowa meczu II Ligi Piłki Ręcznej: MOSiR Bochnia – SPR Grunwald Ruda Śląska
21:00 – Finał klas V: SP 2 Bochnia – SP Gawłów 4:2
21:15 – dekoracja medalowa Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej
21:20 – II połowa meczu II Ligi Piłki Ręcznej: MOSiR Bochnia – SPR Grunwald Ruda Śląska

galeria zdjęć – kliknij tutaj

Klasyfikacja strzelców MBLPR 2018/2019:

KLASY IVKLASY V
LPImię i NazwiskodrużynabramkiLPImię i Nazwiskodrużynabramki
1Antoni KasperskiMinihandball541Olaf WojtalikSP 2 Bochnia54
2Kamil CisońSP Gawłów332Kacper CzarnotaSP Gawłów39
Adam SitkoSP Gawłów333Aleksander PaluchSP 5 Bochnia38
4Karol GuzikSP 4 Bochnia314Bartosz ZaleskiSP Proszówki31
5Antoni BorgoszMinihandball285Antoni KasperskiMOSiR29
6Filip CiułaSP 2 Bochnia216Piotr TobiaszSP 5 Bochnia26
7Mateusz MiękinaSP 2 Bochnia207Jakub JaroszSP 4 Bochnia22
8Maksymilian LiszkaSP 5 Bochnia188Mateusz ChwastekSP 4 Bochnia20
9Arkadiusz ZawadaSP 5 Bochnia17Oskar PabianSP Gawłów20
Igor IgnacykSP Gawłów1710Przemysław ZiółkoSP Proszówki19
11Wojciech TobiaszMinihandball1511Szymon RóżyńskiSP 7 Bochnia18
12Tomasz DziubaSP 4 Bochnia1312Kamil CisońSP Gawłów13
13Bartosz KurzydłoSP 2 Bochnia12Adam SitkoSP Gawłów13
Arkadiusz MajchrzakSP Gawłów1214Tomasz KowalińskiSP Nowy Wiśnicz12
15Bartosz ZaleckiSP 5 Bochnia1115Antoni BorgoszMOSiR10
Antoni SzczygiełSP Gawłów11Maksymilian KlimekSP Nowy Wiśnicz10
17Łukasz PoznańskiSP 5 II Bochnia1017Maksymilian ZwierniakSP 2 Bochnia9
Nina ZiębaSP Szarów10Witold GajewskiSP 5 Bochnia9
19Bartłomiej MidaSP 4 Bochnia9Piotr TworzydłoSP Nowy Wiśnicz9
20Wojciech GałązkaSP 5 Bochnia720Dawid BieniasSP Nowy Wiśnicz8
Adam GutSP 5 Bochnia721Kacper PawlikSP 7 Bochnia7
22Filip HodorowiczSP Łapczyca622Franciszek ŚwiętekSP 2 Bochnia6
23Szymon DziedzicSP 2 Bochnia5Stanisław BabiczSP 5 Bochnia6
Filip MazurkiewiczSP 5 II Bochnia524Sebastian KurczabSP Łapczyca5
25Tymoteusz KramSP 5 Bochnia4Sebastian GóraSP Łapczyca5
Sergiusz BohosiewiczSP 5 Bochnia4Bartosz RopekSP Nowy Wiśnicz5
27Szymon SądelSP 5 Bochnia3Mateusz KurasSP Nowy Wiśnicz5
Kamil HerndSP 5 II Bochnia328Dominik BorgoszMOSiR4
29Jakub ŻabczyńskiSP 2 Bochnia2Dawid GoryczkoSP 4 Bochnia4
Bartłomiej DykaSP 4 Bochnia2Jan MuchaSP 5 Bochnia4
Gabriel WęgrzyniakSP 4 Bochnia2Witold JaszczyńskiSP 5 Bochnia4
Filip JuszczykSP 4 Bochnia2Dominik NorekSP 5 Bochnia4
Konrad HadekSP 4 Bochnia2Jakub BielakSP Łapczyca4
Marcel DurakSP Gawłów2Wojciech TobiaszaSP 5 Bochnia4
Maksymilian MiękinaSP Łapczyca235Maksymilian SzymczykMOSiR3
Gabriela DuszykSP Szarów2Wojciech WójcikSP 2 Bochnia3
Marcin PłaczekSP 5 Bochnia2Franciszek WęgrzynSP 4 Bochnia3
38Dominik KłuśSP 2 Bochnia1Nikodem SzydłowskiSP 4 Bochnia3
Gabriel KocońSP 2 Bochnia1Eryk ZychSP 5 Bochnia3
Mateusz StachuraSP 2 Bochnia1Jakub SojkaSP 7 Bochnia3
Denis PrzytysSP 2 Bochnia1Świętek ArkadiuszSP Gawłów3
Aleksander CyzSP 4 Bochnia1Wojciech TobiaszMOSiR3
Mateusz KarasińskiSP 5 II Bochnia143Dawid StańdoMOSiR2
Szymon KarasińskiSP 5 II Bochnia1Jakub SamborekSP 2 Bochnia2
Mariusz BrodaSP Gawłów1Bartłomiej CieślaSP 4 Bochnia2
Marta BąkSP Szarów1Karol GuzikSP 4 Bochnia2
Angela KozłowskaSP Szarów1Szymon BajdaSP 4 Bochnia2
Jakub BogackiSP 5 Bochnia1Jakub DygaSP 5 Bochnia2
Jakub BogackiSP 5 Bochnia1Patryk KaczmarczykSP 7 Bochnia2
Konrad KołodziejSP Gawłów2
Anna DudekSP Szarów2
Kajetan KumalaSP Proszówki2
53Bartosz UłanSP 2 Bochnia1
Kamil StudzińskiSP 2 Bochnia1
Samuel StawiarzSP 2 Bochnia1
Szymon StanoSP 4 Bochnia1
Goryczko DawidSP 4 Bochnia1
Szymon MazurkiewiczSP 5 Bochnia1
Jakub HalberdaSP 7 Bochnia1
Bartosz KawulaSP 7 Bochnia1
Wojciech BoberSP Nowy Wiśnicz1
Kacper RadziętaSP Nowy Wiśnicz1
Bartłomiej KozakSP Proszówki1
Igor BroszkiewiczSP 4 Bochnia1

Terminarz i wyniki całej ligi zesonu 2018/2019:

VI kolejka 6.05.2019 r.:

LPgodz.Mecze:wyniki
19:00 – 9:10GawłówSP 2 Bochnia3:2
29:15 – 9:25ŁapczycaNw. Wiśnicz0:3
39:30 – 9:40GawłówSP 5 Bochnia5:3
49:45 – 9:55SP 7 BochniaSP Łapczyca8:1
510:00 – 10:10SP 2 BochniaSP 5 Bochnia2:2 k. 2:0
610:15 – 10:25SP 7 BochniaNw. Wiśnicz3:1
710:30 – 10:40ŁapczycaŁapczyca14:2
810:45 – 10:55Łapczyca IVSP 2 Bochnia2:12
911:00 – 11:10Nw. WiśniczGawłów1:2
1011:15 – 11:25ŁapczycaSP 2 Bochnia2:8
1111:30 – 11:40SP 7 BochniaNw. Wiśnicz2:4

V kolejka 21/26.03.2019 r.:

LPgodz.Mecze:26.03.2019 r.wyniki
19:00 – 9:10SP Szarów IVSP Gawłów IV0:14
29:15 – 9:25SP Szarów VSP Gawłów V5:5 k.1:0
39:30 – 9:40SP Łapczyca IVSP 5 Bochnia IV1:12
49:45 – 9:55SP Łapczyca VSP 5 Bochnia V2:10
510:00 – 10:10SP Szarów IVSP 5 II Bochnia IV1:7
610:15 – 10:25SP Szarów VSP Proszówki V7:2
710:30 – 10:40SP Łapczyca IVSP Gawłów IV0:12
810:45 – 10:55SP Proszówki VSP Gawłów V1:10
911:00 – 11:10SP Szarów VSP 5 Bochnia V5:6
1011:15 – 11:25SP Szarów IVSP Łapczyca IV6:1
1111:30 – 11:40SP Szarów VSP Łapczyca V9:0
1211:45 – 11:55SP Szarów IVSP 5 Bochnia IV3:12
1312:00 – 12:10SP Proszówki VSP 5 Bochnia V0:7
1412:15 – 12:25SP Gawłów IVSP 5 Bochnia IV5:1
1512:30 – 12:40SP Gawłów VSP 5 Bochnia V3:4
1612:45 – 12:55SP Gawłów IVSP 5 II Bochnia IV10:1
1713:00 – 13:10SP Gawłów VSP Łapczyca V11:0
1813:15 – 13:25SP Łapczyca IVSP 5 II Bochnia IV0:6
1913:30 – 13:40SP Łapczyca VSP Proszówki V1:5
LPgodz.Mecze:21.03.2019 r.wyniki
19:00 – 9:10SP 2 Bochnia IVSP 4 Bochnia IV4:2
29:15 – 9:25SP 2 Bochnia VSP 4 Bochnia V5:2
39:30 – 9:40MOSiRSP Nw. Wiśnicz V4:3
49:45 – 9:55SP 2 Bochnia VSP 7 Bochnia V5:1
510:00 – 10:10MinihandballSP 4 Bochnia IV4:3
610:15 – 10:25MOSiRSP 4 Bochnia V5:4
710:30 – 10:40SP 2 Bochnia IVMinihandball6:4
810:45 – 10:55SP 4 Bochnia VSP 7 Bochnia V3:0
911:00 – 11:10SP 2 Bochnia VMOSiR2:1
1011:15 – 11:25SP Nw. Wiśnicz VSP 7 Bochnia V4:0
1111:30 – 11:40MOSiRSP 4 Bochnia V6:4
1211:45 – 11:55SP 2 Bochnia VSP Nw. Wiśnicz V4:2
1312:00 – 12:10SP 2 Bochnia IVSP 4 Bochnia IV6:4
1412:15 – 12:25MOSiRSP 7 Bochnia V7:1
1512:30 – 12:40SP 4 Bochnia VSP Nw. Wiśnicz V4:4 k. 0:1

IV kolejka 12/14.02.2019 r.:

LPgodz.Mecze:14.02.2019 r.wyniki
19:00 – 9:10SP 2 IVSP 5 II IV9:0
29:15 – 9:25SP 5 IVMinihandball0:7
39:30 – 9:40SP 5 VNw. Wiśnicz V4:2
49:45 – 9:55SP 2 IVMinihandball4:3
510:00 – 10:10SP 5 VSP 2 V4:3
610:15 – 10:25MOSiRNw. Wiśnicz V3:2
710:30 – 10:40SP 2 VProszówki V3:1
810:45 – 10:55SP 5 II IVMinihandball1:11
911:00 – 11:10SP 2 VMOSiR3:2
1011:15 – 11:25SP 2 VNw. Wiśnicz V2:1
1111:30 – 11:40SP 5 VProszówki V4:5
1211:45 – 11:55SP 5 IVSP 5 II IV8:0
1312:00 – 12:10MOSiRProszówki V6:3
1412:15 – 12:25SP 2 IVMinihandball3:5
1512:30 – 12:40SP 5 VMOSiR2:4
1612:45 – 12:55SP 5 IVSP 2 IV1:5
1713:00 – 13:10SP Proszówki VNw. Wiśnicz V4:4 k. 1:2
1813:15 – 13:25SP 5 II IVMinihandball2:2
LPgodz.Mecze:12.02.2019 r.wyniki
19:00 – 9:10Szarów IVGawłów IV0:10
29:15 – 9:25Szarów VGawłów V3:5
39:30 – 9:40Gawłów IVSP 4 IV4:2
49:45 – 9:55Gawłów VSP 4 V5:5 k. 3:2
510:00 – 10:10Szarów IVGawłów IV0:10
610:15 – 10:25Szarów VSP 4 V3:2
710:30 – 10:40Szarów IVSP 4 IV0:7
810:45 – 10:55Szarów VSP 7 V3:3 k. 2:1
911:00 – 11:10SP 7 VGawłów V2:4

III kolejka 11/13.12.2018 r.

LPgodz.Mecze:13.12.2018 CzwWyniki:
19:00 – 9:10SP 5 Bochnia IVSP 2 Bochnia IV1:2
29:15 – 9:25SP 5 Bochnia VSP 2 Bochnia V2:4
39:30 – 9:40SP 5 II Bochnia IVSP Gawłów IV0:4
49:45 – 9:55Nowy Wiśnicz VSP Gawłów V2:1
510:00 – 10:10SP 2 Bochnia IVSP Gawłów IV1:4
610:15 – 10:25SP Szarów VNowy Wiśnicz V5:4
710:30 – 10:40SP 2 Bochnia VSP Gawłów V2:3
810:45 – 10:55SP Szarów IVSP 5 Bochnia IV0:9
911:00 – 11:10SP Szarów VSP 5 Bochnia V3:5
1011:15 – 11:25SP 5 II Bochnia IVSP 2 Bochnia IV0:3
1111:30 – 11:40SP Gawłów IVSP Szarów IV9:0
1211:45 – 11:55SP Gawłów VSP Szarów V6:2
1312:00 – 12:10SP 5 Bochnia VNowy Wiśnicz V5:2
1412:15 – 12:25SP 5 II Bochnia IVSP Szarów IV2:0
1512:30 – 12:40SP 2 Bochnia VSP Szarów V6:5
LPgodz.Mecze:11.12.2018 PNWyniki:
19:00 – 9:10SP 4 Bochnia IVMinihandball8:4
29:15 – 9:25SP 4 Bochnia VMOSiR9:2
39:30 – 9:40Łapczyca IVMinihandball1:12
49:45 – 9:55Łapczyca VSP 7 Bochnia V0:5
510:00 – 10:10Proszówki VMOSiR3:8
610:15 – 10:25SP Łapczyca IVSP 4 Bochnia IV0:3
710:30 – 10:40SP Łapczyca VSP 4 Bochnia V0:8
810:45 – 10:55SP 7 Bochnia VProszówki V1:1 k. 1:0
911:00 – 11:10Łapczyca IVMinihandball3:10
1011:15 – 11:25SP 7 Bochnia VMOSiR5:4
1111:30 – 11:40Łapczyca VProszówki V2:9
1211:45 – 11:55SP 4 Bochnia IVMinihandball9:3
1312:00 – 12:10SP 4 Bochnia VProszówki V7:3
1412:15 – 12:25Łapczyca IVSP 4 Bochnia IV1:10
1512:30 – 12:40Łapczyca VMOSiR5:7

II kolejka 20/23.11.2018 r.

LPgodz.Mecze:23.11.18 PtWyniki
19:00 – 9:10SP 7 Bochnia VSzarów V2:2 k. 0:1
29:15 – 9:255 Bochnia IVSzarów IV14:0
39:30 – 9:405 II Bochnia IV2 Bochni IV0:3
49:45 – 9:55Nowy Wiśnicz VSP 7 Bochnia V4:0
510:00 – 10:10Szarów IV2 Bochnia IV0:6
610:15 – 10:255 II Bochnia IVSP 4 Bochnia IV1:2
710:30 – 10:40Szarów V2 Bochnia V5:0
810:45 – 10:555 Bochnia IV4 Bochnia IV5:0
911:00 – 11:10Nowy Wiśnicz V4 Bochnia V2:0
1011:15 – 11:25Szarów IV4 Bochnia IV1:7
1111:30 – 11:40Szarów V4 Bochnia V3:0
1211:45 – 11:55Szarów IV5 II Bochnia IV0:3
1312:00 – 12:10Nowy Wiśnicz V2 Bochnia V1:0
1412:15 – 12:252 Bochnia IV4 Bochnia IV3:2
1512:30 – 12:402 Bochnia V4 Bochnia V4:2
1612:45 – 12:555 Bochnia IV2 Bochnia IV3:2
1713:00 – 13:107 Bochnia V2 Bochnia V2:4
1813:15 – 13:255 II Bochnia IV5 Bochnia IV1:6
LPgodz.Mecze:20.11.18 WtWyniki
19:00 – 9:10MinihandballŁapczyca IV12:0
29:15 – 9:25MOSiRŁapczyca V8:1
39:30 – 9:40SP 5 Bochnia VMOSiR8:6
49:45 – 9:55Gawłów IVMinihandball8:2
510:00 – 10:10SP 5 Bochnia VGawłów V3:7
610:15 – 10:25Łapczyca IVGawłów IV0:14
710:30 – 10:40Łapczyca VGawłów V0:10
810:45 – 10:55SP 5 Bochnia VŁapczyca V8:1
911:00 – 11:10Gawłów VMOSiR5:5 k.3:2
1011:15 – 11:25Gawłów IVMinihandball4:1
1111:30 – 11:40Łapczyca IVMinihandball0:10
1211:45 – 11:55SP 5 Bochnia VMOSiR10:5

I kolejka: 23/24.10.2018 r.

LPgodz.Mecze:24.10.2018Wyniki
19:00 – 9:10SP 4 Bochnia IVSP 5 Bochnia IV0:1
29:15 – 9:25SP 4 Bochnia VSP 5 Bochnia V4:8
39:30 – 9:40SP Gawłów VSP 7 Bochnia V5:3
49:45 – 9:55SP Gawłów IVSP 4 Bochnia IV5:0
510:00 – 10:10SP Gawłów VSP 4 Bochnia V7:2
610:15 – 10:25SP 5 Bochnia VSP 7 Bochnia V4:2
710:30 – 10:40SP 5 Bochnia IVSP Gawłów IV1:3
810:45 – 10:55SP 5 Bochnia VSP Gawłów V4:4 k. 4:3
911:00 – 11:10SP 4 Bochnia VSP 7 Bochnia V4:4 k. 1:2
LPgodz.Mecze:23.10.2018Wyniki
19:00 – 9:10SP 2 Bochnia VSP Nowy Wiśnicz V2:0
29:15 – 9:25SP Łapczyca VSP Szarów V0:6
39:30 – 9:40SP Łapczyca IVSP Szarów IV1:1 k. 0:2
49:45 – 9:55SP Proszówki VSP Nowy Wiśnicz V1:5
510:00 – 10:10SP 2 Bochnia IVSP Szarów IV5:1
610:15 – 10:25SP Łapczyca VSP Proszówki V1:8
710:30 – 10:40SP Szarów VSP Nowy Wiśnicz V2:3
810:45 – 10:55SP 2 Bochnia VSP Łapczyca12:1
911:00 – 11:10SP 2 Bochnia IVSP Łapczyca IV4:0
1011:15 – 11:25SP Szarów VSP Proszówki V6:5
1111:30 – 11:40SP Łapczyca VSP Nowy Wiśnicz V0:6

Dodaj komentarz