Wczytywanie...

Zawody Powiatowe w Pływaniu – Igrzyska Dzieci – wyniki.

W piątek 11 stycznia 2019r., uczniowie Szkół Podstawowych Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci.

 

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • SP Damienice
  • PSP Nr 7 Bochnia
  • ZSG Proszówki
  • PSP Nr 4 Bochnia
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • SP Stanisławice
  • PSP Nr 1 Bochnia
  • SP Nowy Wiśniczu
  • ZSG Gawłów
  • PSP Nr 5 Bochnia
  • SP Łapanów
  • SP Nieszkowice Wielkie
  • ZSG Bogucice

CHŁOPCY:

  • ZSG Proszówki
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • PSP Nr 4 Bochnia
  • PSP Nr 1 Bochnia
  • SP Nieszkowice Wielkie
  • PSP Nr 5 Bochnia
  • PSP Nr 7 Bochnia
  • SP Damienice

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startowały 3 drużyny:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP w Proszówkach

W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowały również 3 drużyny:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • ZSG Proszówki

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

 

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim – w dwóch kategoriach wiekowych:

  • rocznik 2006 – 2008 (dystans 50 m)
  • rocznik 2009 – 2011 (dystans 25m)

Na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

 

W kategorii dziewcząt (rocznik 2009 – 2011) najlepsze były:

STYL DOWOLNY (25 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Pac Agnieszka

SP Damienice

21,16

II

Klupa Lilianna

PSP Nr 7 Bochnia

22,24

III

Matoła Maja

ZSG Proszówki

24,61

 

STYL KLASYCZNY (25 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Batko Karolina

SP Stanisławice

23,24

 

W kategorii dziewcząt (rocznik 2006 – 2008) najlepsze były:

STYL DOWOLNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Niemiec Wiktoria

PSP Nr 7 Bochnia

36,07

II

Transue Rebeka

PSP Nr 1 Bochnia

37,84

III

Słoka Julia

PSP Nr 7 Bochnia

38,00

 

STYL GRZBIETOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Skrabalak Maryla

PSP Nr 1 Bochnia

45,42

II

Chudoba Nikola

PSP Nr 1 Bochnia

46,58

III

Oświęcimka Aniela

SP Nowy Wiśnicz

48,73

 

STYL KLASYCZNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kuc Paulina

PSP Nr 1 Bochnia

48,32

II

Batko Alicja

SP Stanisławice

50,30

III

Joniec Karolina

PSP Nr 1 Bochnia

50,36

 

STYL MOTYLKOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Skoczek Małgorzata

ZSG Gawłów

37,08

 

W kategorii chłopców (rocznik 2009 – 2011) najlepsi byli:

STYL DOWOLNY (25 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Piasecki Jan

PSP Nr 2 Bochnia

19,06

II

Gasek Jan

PSP Nr 4 Bochnia

22,27

III

Włodarczyk Mikołaj

ZSG Proszówki

24,86

 

STYL KLASYCZNY (25 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Gajek Franciszek

PSP Nr 1 Bochnia

26,52

II

Grecki Marcin

ZSG Proszówki

30,84

 

STYL GRZBIETOWY (25 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Piwowarczyk Dariusz

ZSG Proszówki

25,84

 

W kategorii chłopców (rocznik 2006 – 2008) najlepsi byli:

STYL DOWOLNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Przybyłko Tomasz

ZSG Proszówki

33,95

II

Kurek Marcin

PSP Nr 1 Bochnia

35,25

III

Biernat Kacper

ZSG Proszówki

37,01

 

STYL GRZBIETOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Sadkowski Szymon

PSP Nr 1 Bochnia

44,03

II

Ziemkowski Franciszek

PSP Nr 1 Bochnia

44,69

III

Pilch Hubert

PSP Nr 1 Bochnia

44,75

 

STYL KLASYCZNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Pala Igor

PSP Nr 1 Bochnia

45,84

II

Ochałek Oliwer

PSP Nr 1 Bochnia

50,38

III

Gondek Marek

PSP Nr 1 Bochnia

50,73

 

STYL MOTYLKOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Imiołek Michał

SP Damienice

38,75

II

Babraj Mikołaj

PSP Nr 1 Bochnia

44,64

III

Rudek Bartosz

PSP Nr 1 Bochnia

47,98

 

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA (6 x 25 m) :

klasyfikacja dziewcząt

  1. PSP Nr 1 w Bochni  (1’47,55) – AWANS
  2. ZSG Proszówki  (2’06,47)
  3. PSP Nr 5 w Bochni  (2’18,35)

klasyfikacja chłopców

  1. PSP Nr 1 w Bochni  (1’41,90) – AWANS
  2. ZSG Proszówki  (1’59,93)
  3. PSP Nr 5 w Bochni  (2’12,38)

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz