Wczytywanie...

3 kolejka Ligi Szachowej – wyniki.

W poniedziałek 17 grudnia 2018r., w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, odbyła się 3 kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Tym razem nad szachownicami swoje głowy pochyliło 58 graczy, którzy po raz kolejny starali się zdobyć kolejne cenne punkty do klasyfikacji końcowej. Ta kolejka była jednak nieco inna, ponieważ każdy uczestnik tego spotkania otrzymał drobny słodki mikołajkowy upominek.

Na następną kolejkę rozgrywek młodzi szachiści będą musieli „nieco” zaczekać , ponieważ kolejne rozgrywki odbędą się dopiero w marcu.

Najlepszymi graczami tej kolejki zostali:

  • Wieczorek, Radosław
  • Reguła, Dominika
  • Rogusz, Michał

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

 

runda 3 – 17.12.2018

2018-12-17/2018-12-17
Organiz.: MOSiR Bochnia

Wyniki końcowe – runda 5

M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRankPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
11Wieczorek, RadosławPOL014005.09.0015.00515.0
253Reguła, DominikaPOL010004.57.0011.00413.5
355Rogusz, MichałPOL010004.010.5017.50414.0
428Śleziak, FilipPOL010004.010.5016.50413.0
522Jawień, BartłomejPOL010004.09.5016.50412.0
658Cabaj, MateuszPOL010004.09.0014.50413.0
72VSerafin, KarolinaPOL011004.09.0013.00411.0
854Liszka, SebastianPOL010004.08.5012.50411.0
913Gardziel, TomaszPOL010004.07.0013.00412.0
107Kalinowski, JanPOL010003.58.0014.00310.0
1151Norek, SzymonPOL010003.56.0011.0039.0
1223Szewczyk, MarcelPOL010003.010.5016.50310.0
1340Szewczyk, OskarPOL010003.010.0016.00312.0
143Mrózek, MikołajPOL010003.09.5016.00310.0
1516Gadzina, MaciejPOL010003.09.5016.00211.5
1615Bohosiewicz, SergiuszPOL010003.09.0015.00311.0
1721Żelichowski, OliwerPOL010003.08.5015.5039.0
1827Bant, KlaudiaPOL010003.08.5014.50310.0
1911Florkowski, AdamPOL010003.08.0014.0039.0
2014Zięba, BartoszPOL010003.07.0013.50310.0
2133Zwierniak, MaksymilianPOL010003.07.0012.0038.0
2237Tobiasz, PiotrPOL010003.07.0011.5028.5
2319Jawień, JakubPOL010003.06.5012.5038.0
2425Domagała, BłażejPOL010003.06.5012.5037.0
2532Seweryn, MaksymilianPOL010003.06.009.5038.0
266Błoniarczyk, MateuszPOL010003.02.507.50312.0
2756Liszka, MaksymilianPOL010002.59.0015.0028.0
2850Brust, MaciejPOL010002.59.0013.5028.0
2926Jarosz, KacperPOL010002.58.0013.0027.5
308Mazurkiewicz, SzmonPOL010002.57.5011.5027.5
3147Pietras, JanPOL010002.57.0012.0027.5
3235Sitko, KrzysztofPOL010002.54.008.0024.5
3339Norek, DominikPOL010002.010.0014.5029.0
3442Cetnarowski, WojciechPOL010002.08.0013.0027.0
3546Cefal, JacekPOL010002.08.0013.0026.0
3644Jaszczyński, WitoldPOL010002.08.0012.5026.0
3748Gut, JakubPOL010002.08.0012.0025.0
3830Golemiec, BartłomiejPOL010002.07.5013.0025.0
3920Wiercioch, KarolPOL010002.07.0011.5027.0
4041Nowak, MichałPOL010002.07.0011.0028.0
4143Michałowski, TomaszPOL010002.06.509.5026.0
4257Gajewski, WitoldPOL010002.05.5010.5024.0
4345Łagosz, OliwiaPOL010002.05.508.5024.0
4436Wojas, WiktorPOL010002.05.009.5027.0
4538Cholewa, IgorPOL010002.05.009.0024.0
4552Brzegowy, MikołajPOL010002.05.009.0024.0
4617Gałka, GrzegorzPOL010002.04.507.0023.0
4731Chowaniec, AdrianPOL010001.08.0014.0014.0
485Pawlik, OliwierPOL010001.07.5011.5015.0
494Hernik, KarolPOL010001.07.0011.0012.0
5018Gałązka, KacperPOL010001.06.5013.0015.0
519Trojanowski, SzymonPOL010001.06.5011.5015.0
5249Flasza, WojciechPOL010001.06.5011.5002.0
5329Jawień, KacperPOL010001.05.5010.0011.0
5434Szarliński, PatrykPOL010001.05.009.5012.0
5512Tota, KacperPOL010001.05.008.5011.0
5610Mól, WiktorPOL010000.56.5010.5001.5
5724Pyter, OskarPOL010000.06.5012.0000.0

 

ChessArbiter Pro (v.2.21) (C) A.Curyło    http://www.chessarbiter.com/
Lic:0079 Właściciel: MOSiR Bochnia

 

Organizatorem rozgrywek Bocheński Międzyszkolnej Ligi Szachowej jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

Dodaj komentarz