Wczytywanie...

Podsumowanie rozgrywek Bocheńskiej Ligi Szachowej.

We wtorek 5 czerwca 2018r. odbyły się ostatnie rozgrywki tegorocznej Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Mamy jednak wszystkim jej uczestnikom smutną wiadomość do przekazania.

Z ogromnym żalem informujemy, że z powodu awarii komputera, wyniki ostatniej kolejki rozgrywek nie zapisały się i niestety nie jesteśmy w stanie ich odtworzyć. Dlatego podsumowanie wyników będzie obejmowało tylko 5 poprzednich kolejek .

Jest nam ogromnie przykro z tego powodu, gdyż wiemy, że frekwencja podczas 6 kolejki była duża a  każdy zdobyty punkt był dla jej uczestników na ”wagę złota”. Niestety, pomimo naszych starań, nie udało się odzyskać plików z wynikami ostatniej kolejki. PRZEPRASZAMY.

 

Oficjalne Zakończenie oraz Podsumowanie tegorocznych rozgrywek  odbędzie się 21 czerwca o godz. 12.00 w Sali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej  Nr 5 w Bochni.

Organizatorem całego cyklu Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

 

ZAPRASZAMY GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)

 

Poniżej podajemy KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ sezonu 2017/2018

KLASYFIKACJA GENERALNA sezon 2017/2018

1. Pilch Paweł

PSP Proszówki C

5

5,5

5,5

6

5

27

2. Wieczorek Radosław

PSP Proszówki C

6

7

7

6

26

3. Serafin Karolina

PSP2B

5,5

4

5

5

6,5

26

4. Ciuła Filip

PSP2A

4

5

5

6

5

25

5. Gajewski Witold

PSP5B

4

6

4,5

4

5

23,5

5. Serafin Jakub

PSP1C

6

6

6

5,5

23,5

7. Mazurkiewicz Szymon

PSP5B

4

5

5,5

4,5

3

22

8. Reguła Dominika

PSP7B

4

4,5

5

5

3

21,5

9. Błoniarczyk Mateusz

PSP1C

5

5

6

5

21

10. Rogusz Michał

PSP7C

4

3,5

4

5

4

20,5

11. Zięba Bartosz

PSP5C

4

4

5

3

4

20

12. Chowaniec Adrian

PSP7B

3,5

3

4

5

4

19,5

12. Jędrzejek Sebastian

PSP7C

5

4,5

6

4

19,5

12. Tobiasz Piotr

PSP5B

3

3

4

4,5

5

19,5

15. Firlet Ignacy

PSP Proszówki C

5

3

5

3

3

19

16. Jawień Bartłomiej

PSP7B

4

3

4

2

5

18

16. Mrożek Sebastian

PSP1C

3

3

4

4

4

18

16. Sitko Krzysztof

PSP1C

4

3

4,5

3,5

3

18

16. Żelichowski Oliwer

PSP2C

4

5

5

4

18

20. Pietras Jan

PSP7B

2

4

3

5

3,5

17,5

20. Śleziak Filip

PSP Proszówki A

5

4

4

4,5

17,5

20. Warchoł Maciej

PSP1B

3

4

3

4

3,5

17,5

23. Gadzina Maciej

PSP1C

4

5

3,5

4,5

17

23. Sionko Paweł

PSP1C

7

5,5

4,5

17

25. Bobowski Oskar

PSP7C

3

3,5

4

2,5

3

16

26. Bohosiewicz Sergiusz

PSP5A

2

4

5

4,5

15,5

26. Mrózek Mikołaj

PSP2C

4

4

4

3,5

15,5

28. Łagosz Oliwia

PSP2A

4

3,5

3

2,5

2

15

29. Gardziel Tomasz

PSP2B

2,5

3

3

3

3

14,5

29. Michałowski Tomasz

PSP5C

2

2,5

3

4

3

14,5

31. Olesiński Michał

PSP5C

3

3

3

3

2

14

31. Pechciński Wojciech

PSP1C

5,5

4

4,5

14

33. Jarosz Kacper

PSP5C

3,5

4

2

3,5

13

33. Stawicki Rafał

PSP1B

5

4

4

13

33. Szewczyk Oskar

PSP5B

4

3

3

3

13

36. Kalinowski Jan

PSP5B

4

4

4,5

12,5

37. Liszka Sebastian

PSP5B

5

4

3

12

37. Wojas Wiktor

PSP1C

3

2,5

3

3,5

12

37. Wolnik Iwo

PSP2B

4

4

4

12

40. Brust Maciej

PSP7B

3

2

3

3,5

11,5

40. Krawczyk Filip

PSP7B

3

3

2

3,5

11,5

40. Liszka Maksymilian

PSP5A

3,5

4

4

11,5

43. Jaszczyński Witold

PSP5B

3

2

2

4

11

43. Kita Mikołaj

PSP7B

4

4

3

11

43. Norek Dominik

PSP5B

2

3

3

3

11

43. Zwierniak Maksymilian

PSP2B

3

5

3

11

47. Brzegowy Mikołaj

PSP5B

4

3

3,5

10,5

47. Norek Szymon

PSP5A

2

2

3,5

3

10,5

49. Maciejowski Mateusz

PSP1C

5

5

10

49. Rzepecki Filip

PSP1B

5

5

10

49. Wiercioch Karol

PSP5B

4

3

3

10

52. Dziedzic Szymon

PSP2A

2

3,5

1

3

9,5

52. Kasperski Antoni

PSP1C

3,5

3

3

9,5

54. Cefal Jacek

PSP5C

2

2

4

1

9

54. Nakielny Kacper

PSP1C

3

2

4

9

54. Papuga Sylwia

PSP7C

3

2

2

2

9

57. Mól Wiktor

PSP7B

2

2

2,5

2

8,5

58. Knap Szymon

PSP1C

4

3,5

7,5

58. Nowak Miłosz

PSP7A

2,5

3

2

7,5

60. Łącki Karol

PSP7B

2

1,5

2

1,5

7

60. Możdżeń Michał

PSP1A

1,5

2

1,5

2

7

60. Szewczyk Marcel

PSP5B

4

3

7

63. Nowak Michał

PSP1C

1

3

2

6

63. Pławecki Paweł

PSP2B

3

3

6

63. Seweryn Maksymilian

PSP7A

1

2

1

2

6

66. Jopek Robert

PSP1B

2

1,5

2

5,5

67. Cetnarowski Wojciech

PSP2A

2

2

1

5

68. Łącki Paweł

PSP7C

1,5

2,5

4

69. Gałązka Kacper

PSP5C

1

1,5

1

3,5

70. Alfawicki Filip

PSP2B

3

3

70. Budyś Izabela

PSP1B

3

3

70. Cisło Jakub

PSP7C

3

3

70. Desput Julia

PSP2C

3

3

70. Jawień Jakub

PSP7B

1

2

3

70. Marczyk Alicja

PSP1B

3

3

70. Pawlik Oliwer

PSP7A

1

1

1

3

77. Banach Martyna

PSP1C

2

2

78. Matras Jakub

PSP5B

1,5

0

1,5

KLASYFIKACJA GRUPY „A”

szkoła podstawowa klasy I – III

1. Ciuła Filip

PSP2A

4

5

5

6

5

25

2. Śleziak Filip

PSP Proszówki A

5

4

4

4,5

17,5

3. Bohosiewicz Sergiusz

PSP5A

2

4

5

4,5

15,5

4. Łagosz Oliwia

PSP2A

4

3,5

3

2,5

2

15

5. Liszka Maksymilian

PSP5A

3,5

4

4

11,5

6. Norek Szymon

PSP5A

2

2

3,5

3

10,5

7. Dziedzic Szymon

PSP2A

2

3,5

1

3

9,5

8. Nowak Miłosz

PSP7A

2,5

3

2

7,5

9. Możdżeń Michał

PSP1A

1,5

2

1,5

2

7

10. Seweryn Maksymilian

PSP7A

1

2

1

2

6

11. Cetnarowski Wojciech

PSP2A

2

2

1

5

12. Pawlik Oliwer

PSP7A

1

1

1

3

KLASYFIKACJA GRUPY „B”

szkoła podstawowa klasy IV – VI

1. Serafin Karolina

PSP2B

5,5

4

5

5

6,5

26

2. Gajewski Witold

PSP5B

4

6

4,5

4

5

23,5

3. Mazurkiewicz Szymon

PSP5B

4

5

5,5

4,5

3

22

4. Reguła Dominika

PSP7B

4

4,5

5

5

3

21,5

5. Chowaniec Adrian

PSP7B

3,5

3

4

5

4

19,5

5. Tobiasz Piotr

PSP5B

3

3

4

4,5

5

19,5

7. Jawień Bartłomiej

PSP7B

4

3

4

2

5

18

8. Pietras Jan

PSP7B

2

4

3

5

3,5

17,5

8. Warchoł Maciej

PSP1B

3

4

3

4

3,5

17,5

10. Gardziel Tomasz

PSP2B

2,5

3

3

3

3

14,5

11. Stawicki Rafał

PSP1B

5

4

4

13

11. Szewczyk Oskar

PSP5B

4

3

3

3

13

13. Kalinowski Jan

PSP5B

4

4

4,5

12,5

14. Liszka Sebastian

PSP5B

5

4

3

12

14. Wolnik Iwo

PSP2B

4

4

4

12

16. Brust Maciej

PSP7B

3

2

3

3,5

11,5

16. Krawczyk Filip

PSP7B

3

3

2

3,5

11,5

18. Jaszczyński Witold

PSP5B

3

2

2

4

11

18. Kita Mikołaj

PSP7B

4

4

3

11

18. Norek Dominik

PSP5B

2

3

3

3

11

18. Zwierniak Maksymilian

PSP2B

3

5

3

11

22. Brzegowy Mikołaj

PSP5B

4

3

3,5

10,5

23. Rzepecki Filip

PSP1B

5

5

10

23. Wiercioch Karol

PSP5B

4

3

3

10

25. Mól Wiktor

PSP7B

2

2

2,5

2

8,5

26. Łącki Karol

PSP7B

2

1,5

2

1,5

7

26. Szewczyk Marcel

PSP5B

4

3

7

28. Pławecki Paweł

PSP2B

3

3

6

29. Jopek Robert

PSP1B

2

1,5

2

5,5

30. Alfawicki Filip

PSP2B

3

3

30. Budyś Izabela

PSP1B

3

3

30. Jawień Jakub

PSP7B

1

2

3

30. Marczyk Alicja

PSP1B

3

3

34. Matras Jakub

PSP5B

1,5

0

1,5

KLASYFIKACJA GRUPY „C”

rocznik 2002 – 2004

(szkoła podstawowa klasa VII + II i III gimnazjalna)

1. Pilch Paweł

PSP Proszówki C

5

5,5

5,5

6

5

27

2. Wieczorek Radosław

PSP Proszówki C

6

7

7

6

26

3. Serafin Jakub

PSP1C

6

6

6

5,5

23,5

4. Błoniarczyk Mateusz

PSP1C

5

5

6

5

21

5. Rogusz Michał

PSP7C

4

3,5

4

5

4

20,5

6. Zięba Bartosz

PSP5C

4

4

5

3

4

20

7. Jędrzejek Sebastian

PSP7C

5

4,5

6

4

19,5

8. Firlet Ignacy

PSP Proszówki C

5

3

5

3

3

19

9. Mrożek Sebastian

PSP1C

3

3

4

4

4

18

9. Sitko Krzysztof

PSP1C

4

3

4,5

3,5

3

18

9. Żelichowski Oliwer

PSP2C

4

5

5

4

18

12. Gadzina Maciej

PSP1C

4

5

3,5

4,5

17

12. Sionko Paweł

PSP1C

7

5,5

4,5

17

14. Bobowski Oskar

PSP7C

3

3,5

4

2,5

3

16

15. Mrózek Mikołaj

PSP2C

4

4

4

3,5

15,5

16. Michałowski Tomasz

PSP5C

2

2,5

3

4

3

14,5

17. Olesiński Michał

PSP5C

3

3

3

3

2

14

17. Pechciński Wojciech

PSP1C

5,5

4

4,5

14

19. Jarosz Kacper

PSP5C

3,5

4

2

3,5

13

20. Wojas Wiktor

PSP1C

3

2,5

3

3,5

12

21. Maciejowski Mateusz

PSP1C

5

5

10

22. Kasperski Antoni

PSP1C

3,5

3

3

9,5

23. Cefal Jacek

PSP5C

2

2

4

1

9

23. Nakielny Kacper

PSP1C

3

2

4

9

23. Papuga Sylwia

PSP7C

3

2

2

2

9

26. Knap Szymon

PSP1C

4

3,5

7,5

27. Nowak Michał

PSP1C

1

3

2

6

28. Łącki Paweł

PSP7C

1,5

2,5

4

29. Gałązka Kacper

PSP5C

1

1,5

1

3,5

30. Cisło Jakub

PSP7C

3

3

30. Desput Julia

PSP2C

3

3

32. Banach Martyna

PSP1C

2

2

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. PSP 5

100,5

2. PSP 2

99,5

3. PSP 7

99

4. PSP 1

98

5. Proszówki

89,5

Dodaj komentarz