Wczytywanie...

Zawody Powiatowe w Pływaniu – LICEALIADA – wyniki.

W piątek 26 stycznia 2018r., uczniowie szkół średnich Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • ZS Nr 1 w Bochni

  • ZS Nr 2 w Bochni

  • I LO w Bochni

  • ZS Nr 3 w Bochni

  • II LO w Bochni

CHŁOPCY:

  • ZS Nr 1 w Bochni

  • ZS Nr 2 w Bochni

  • I LO w Bochni

  • ZS Nr 3 w Bochni

  • II LO w Bochni

W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowały 4 drużyny:

  • I LO w Bochni

  • ZS Nr 1 w Bochni

  • ZS Nr 2 w Bochni

  • II LO w Bochni

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startowały 4 drużyny:

  • I LO w Bochni

  • ZS Nr 1 w Bochni

  • ZS Nr 2 w Bochni

  • ZS Nr 3 w Bochni

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

 

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)
.

W kategorii dziewcząt najlepsze były:

STYL DOWOLNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Gorczyca Oliwia

I LO Bochnia

32:43

II

Mól Weronika

ZS Nr 1 Bochnia

36:56

III

Sowa Anna

ZS Nr 2 Bochnia

39:21

STYL GRZBIETOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Budzyn Joanna

ZSNr 1 Bochnia

39:81

II

Przybyła Karolina

ZS Nr 3 Bochnia

43:08

III

Wrona Aleksandra

ZS Nr 3 Bochnia

1’02:63

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Stec Wiktoria

II LO Bochnia

44:68

II

Żak Justyna

I LO Bochnia

46:09

III

Więcek Łucja

I LO Bochnia

46:68

STYL MOTYLKOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Warszawska Karolina

I LO Bochnia

37:46

.

W kategorii chłopców najlepsi byli:

STYL DOWOLNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Sądel Kacper

II LO Bochnia

26:24

II

Duda Szymon

ZS Nr 1 Bochnia

27:29

III

Robak Kamil

ZS Nr 1 Bochnia

28:02

STYL GRZBIETOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kocot Wiktor

I LO Bochnia

32:31

II

Bieniek Kacper

ZS Nr 1 Bochnia

36:15

III

Bednarek Filip

ZS Nr 1 Bochnia

39:23

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Mytnik Grzegorz

ZS Nr 1 Bochnia

38:12

II

Mazanek Jacek

I LO Bochnia

38:78

III

Wiaderny Szymon

ZS Nr 1 Bochnia

40:06

STYL MOTYLKOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Nieć Wiktor

ZS Nr 1 Bochnia

33:44

II

Wymazała Szymon

ZS Nr 3 Bochnia

34:64

III

Skoczek Mikołaj

ZS Nr 1 Bochnia

38:96

.

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

DZIEWCZĘTA

  1. I LO w Bochni – 3’49.82 – AWANS

  2. ZS Nr 1 w Bochni – 4’16.41

  3. ZS Nr 2 w Bochni – 6’08.85

  4. II LO w Bochni – DSF

CHŁOPCY

  1. ZS Nr 1 w Bochni – 3’01.93 – AWANS

  2. I LO w Bochni – 3’07.66

  3. ZS Nr 3 w Bochni – 3’34.66

  4. ZS Nr 2 w Bochni – 3’56.65

 

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz