Wczytywanie...

Zawody Powiatowe w Pływaniu – Igrzyska Dzieci – wyniki

W piątek 26 stycznia 2018r., uczniowie szkół podstawowych Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci.

 

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP w Nowym Wiśniczu
  • PSP Nr 7 w Bochni
  • PSP w Proszówkach
  • PSP w  Gawłowie
  • PSP w Damienicach
  • PSP w Stanisławicach
  • PSP w Nieszkowicach Wielkich

CHŁOPCY:

  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP  w Nowym Wiśniczu
  • PSP w Proszówkach
  • PSP w Nieszkowicach Wielkich
  • PSP w Stanisławicach

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startowały 3 drużyny:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP w Proszówkach

W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowały również 3 drużyny:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

 

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim – w dwóch kategoriach wiekowych:

  • rocznik 2005 – 2007 (dystans 50 m)
  • rocznik 2008 – 2010 (dystans 25m)

Na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

.

W kategorii dziewcząt (rocznik 2008 – 2010) najlepsze były:

STYL DOWOLNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Pudełko Zuzanna

PSP Nr 1 Bochnia

23:46

II

Szkolik Klara

PSP Nr 1 Bochnia

23:77

STYL GRZBIETOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Rybka Weronika

PSP Proszówki

26:04

 

W kategorii dziewcząt (rocznik 2005 – 2007) najlepsze były:

STYL DOWOLNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Maszewska Wiktoria

PSP Nr 1 Bochnia

36:48

II

Poznańska Joanna

PSP Damienice

38:75

III

Rybka Martyna

PSP Nr 1 Bochnia

39:55

STYL GRZBIETOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Skoczek Małgorzata

PSP Gawłów

40:68

II

Oświęcimka Aleksandra

PSP Nowy Wiśnicz

44:49

III

Cetnarska Natalia

PSP Nr 1 Bochnia

45:17

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Siwy Milena

PSP Nr 1 Bochnia

49:69

II

Mach Daria

PSP Nr 1 Bochnia

52:37

III

Serafin Karolina

PSP Nr 2 Bochnia

54:56

STYL MOTYLKOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Jaśkiewicz Natalia

PSP Nr 1 Bochnia

39:22

.

W kategorii chłopców (rocznik 2008 – 2010) najlepsi byli:

STYL DOWOLNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Babraj Mikołaj

PSP Nr 1 Bochnia

19:41

II

Korta Maciej

PSP Nr 1 Bochnia

23:60

III

Maszewski Mateusz

PSP Nr 1 Bochnia

25:20

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kasperski Antoni

PSP Nr 1 Bochnia

25:32

W kategorii chłopców (rocznik 2005 – 2007) najlepsi byli:

STYL DOWOLNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Mizera Maksymilian

PSP Nr 1 Bochnia

35:16

II

Biernat Kacper

PSP Proszówki

37:10

III

Szewczyk Marcel

PSP Nr 5 Bochnia

41:06

STYL GRZBIETOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kurtyka Hubert

PSP Nr 1 Bochnia

42:35

II

Kurek Marcin

PSP Nr 1 Bochnia

45:56

III

Kusion Jakub

PSP Nr 1 Bochnia

50:21

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Imiołek Michał

PSP Damienice

47:00

II

Wiaderny Jakub

PSP Nr 1 Bochnia

47:26

III

Stawicki Rafał

PSP Nr 1 Bochnia

57:45

STYL MOTYLKOWY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Przybyła Jakub

PSP Nr 1 Bochnia

43:60

II

Rudek Bartosz

PSP Nr 1 Bochnia

57:06

.

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

.

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA:

klasyfikacja dziewcząt

  1. PSP Nr 1 w Bochni  (3’56.99) – AWANS
  2. PSP Nr 2 w Bochni  (5’37.91)
  3. PSP Nr 5 w Bochni  (6’08.11)

klasyfikacja chłopców

  1. PSP Nr 1 w Bochni  (3’53.17) – AWANS
  2. PSP w Proszówkach  (4’35.84)
  3. PSP Nr 5 w Bochni  (4’56.66)

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz