Wczytywanie...

III kolejka Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci – wyniki.

W poniedziałek (27.11.2017) na Sali Judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni odbyła się III kolejka tegorocznej Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci.

DSC_0344 DSC_0225 DSC_0368

W zawodach uczestniczyli młodzi judocy trenujący w bocheńskiej sekcji oraz w klasach usportowionych w PSP nr 2 w Bochni.

Dodatkowo w turnieju uczestniczyli zawodnicy, trenujący pod okiem Sebastiana Serwińskiego w KS RADWANSPORT z Krakowa. Na tatami zgromadziło się 72 zawodników, rywalizujących w grupach o kolejne punkty w rankingu Naszej Ligi.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia  – kliknij tutaj

.

Poniżej prezentujemy nazwiska i uzyskane miejsca.

  1. Maciej Kumor

  2. Antoni Juszczyk

  1. Michał Trojan

  2. Jakub Budzyn

  1. Szymon Mierzwiński

  2. Michał Budzyn

  3. Hubert Płachczyński

  1. Martyna Juszczyk

  2. Filip Krawczyk

  1. Bartosz Król

  2. Michał Ćwik

  3. Dawid Sobaś

  1. Filip Alfawicki

  2. Szymon Mazurkiewicz

  3. Mateusz Kruk

  1. Jakub Struzik

  2. Dominika Możdżeń

  3. Igor Karecki

  4. Samuel Stawiarz

  1. Milena Liszka

  2. Emilia Mucha

  1. Maksymilian Łyszczarz

  2. Franciszek Całka

  1. Filip Srebro

  2. Jakub Dębosz

  1. Wiktor Wojcieszek

  2. Maciej Tuleja

  3. Tomasz Grzesik

  4. Jakub Pasionek

  5. Dominik Jereczek

  1. Norbert Alfawicki

  2. Jan Fischer

  3. Wiktor Karecki

  1. Dominika Miś

  2. Fryderyk Sowa

  3. Antoni Michałowski

  4. Dawid Machaj

  1. Daria Pala

  2. Liwia Trojan

  3. Inga Gut

  4. Wiktoria Myszka

  1. Karol Jachimek

  2. Iwo Szeliga

  3. Bartłomiej Krążała

  1. Barbara Fischer

  2. Katarzyna Alfawicka

  1. Ewa Mikulska

  2. Anna Guczalska

  3. Aleksandra Brzegowa

  4. Hanna Gruca

  1. Jakub Żabczyński

  2. Błażej Zych

  3. Piotr Kulawik

  1. Samuel Drabiak

  2. Antoni Jesionka

  3. Bartłomiej Gibała

  4. Adam Gołdas

  1. Arwena Sobaś

  2. Wojciech Kluz

  3. Lena Skałuba

  1. Mariusz Maj

  2. Konrad Krzywda

  3. Marcel Wojcieszek

  1. Jerzy Sidorczuk

  2. Michał Malec

  3. Tomasz Capik

  1. Antoni Miś

  2. Maksymilian Dębowski

  3. Dawid Furmański

  1. Ksawery Trojan

  2. Krzysztof Tomasik

  3. Jakub Różański

    Organizatorem Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni. 

Dodaj komentarz